KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9502720
nr 950 2720
Ester Henning
(1887-1985), Sverige
Blandteknik, Ester Henning (1887-1985), signerad, "från balkongen", 36x43, (löst blad)
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 23 mars 2015
kl 20:14:52
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Ester Henning
Läs mer om Ester Henning